Friday, September 6, 2013

Fail

I almost made it through day 4, before we decided that this was too expensive. We spent over $200 in 4 days for us to have 3 "meals" each a day.

I wish juicing wasn't so expensive. We're still gonna juice, just not every meal.

I ended up losing almost 10lbs though.